do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wysyłka

 

 

 

Bezpieczna dostawa mebli:

1.  Meble są wysyłane w paczkach, do samodzielnego montażu. W zależności od wielkości przesyłki możliwa jest wysyłka na palecie transportowej.

2. Koszty Dostawy nie obejmują usługi wniesienia mebli do mieszkania. Kurierzy doręczają przesyłki pod podany przez Klienta adres. Nie mają obowiązku wnoszenia dużych przedmiotów.

3. Jeśli przesyłka dostarczona przez firmę spedycyjną jest naruszona Klient powinien ją rozpakować w obecności kuriera i w razie uszkodzenia towaru spisać z nim protokół szkody. Przesyłkę należy odebrać, a zeskanowany protokół szkody przekazać do sklepu na adres sklep@dsi-meble.pl w celu niezwłocznego wykonania nowego elementu.

4. Dostawa za granice Polski jest możliwa tylko po wcześniejszym ustaleniu warunków i kosztów.

5. Przy odbiorze mebli sprawdź stan opakowania, jeśli jest uszkodzone, sprawdź zawartość. Jeśli stwierdzisz uszkodzenie elementów mebli, odbierz przesyłkę, ale koniecznie spisz protokół z kurierem

6. Po odbiorze materaca, niezwłocznie należy go rozpakować z folii, nawet jeśli nie zamierzacie Państwo na razie z niego korzystać (jest to niezbędne aby materac mógł "oddychać")

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl